Potek dela v času od 19. 10. 2020 do 23. 10. 2020

Okt 16, 2020 | Obvestila

Dragi učenci, spoštovani starši in skrbniki!

S ponedeljkom, 19. 10. 2020, se za učence od 6. do 9. razreda prične šolanje na daljavo. Vsa obvestila in smernice, ki se nanašajo na šolanje na daljavo,  boste našli na spletni strani šole v zavihku Šolanje na daljavo.

Šola bo v tem času organizirala kosilo tudi za učence od 6. do 9. razreda. Starše/skrbnike prosimo, da preko svojega otroka oddate naročilo za kosilo razredniku 16. 10. 2020, do 10. ure. Kosilo bo prihodnji teden potekalo po naslednjem razporedu:
– ob 13.00 uri učenci 6. in 9. razreda
– ob 13.30 uri pa učenci 7. in 8. razreda.

Učenci bodo na kosilo prihajali skozi vhod pri jedilnici.

Za učence od 1. do vključno 5. razreda pa bo šolanje potekalo v prostorih šole. V tem času se bo izvajalo jutranje varstvo, redni pouk in podaljšano bivanje. Interesne dejavnosti in neobvezni izbirni predmeti se do nadaljnjega ne bodo izvajali.

Starši/skrbniki – zelo pomembno: V šolo naj prihajajo le zdravi učenci! V primeru, da bi se kateri od učencev slabo počutil, vas bomo poklicali, da otroka takoj prevzamete. Zato vas še posebej prosimo, da ste na telefonski številki, ki jo imamo v naši evidenci, dosegljivi.