Odjava/prijava šolske prehrane

Odjava/prijava prehrane

Obveščamo vas, da se od 1. 4. 2021 dalje prehrano odjavlja preko portala Lopolis (https://www.lopolis.si/). Vsi starši, ki ste šoli posredovali svoj elektronski naslov, imate dostop do Lopolisa.

Odjava prehrane – navodila.pdf

Aplikacija je dostopna iz vseh naprav, ki imajo dostop do interneta (računalniki, pametni telefoni …). Ko vstopite v portal se prijavite z vašim elektronskim naslovom ki ste ga posredovali šoli in geslom. Če gesla še nimate ali ste ga pozabili, ga uredite preko možnosti Ste pozabili geslo. V primetu težav se obrnite po pomoč na ana.rebec@vitakraigherja.si.

Če imate več otrok v šoli, dostopate za vse otroke z istim uporabniškim imenom in geslom. Vsak starš ima svoj dostop.

Po prijavi v levem meniju poiščete Odjava in kliknete na rožnat simbol prekrižane vilice in noža in prikazal se bo koledar tekočega meseca in obroki, na katere je otrok prijavljen.
Skrajno desno v tabeli so kvadratki, kjer piše »Odjava obroka« – na izbrani dan ali dneve označite kvadratke, od česa boste otroka odjavili.

Pravočasno odjava se šteje odjava, ki je podana do 6. ure zjutraj za tekoči dan.

V izjemnih primerih, ko nimate dostopa do računalnika ali interneta pa lahko odjavite prehrano na tel. št. 040 363 144.