Kontakti

Kontakti

 

Ravnatelj Branko Lah branko.lah@vitakraigherja.si 01 2310 924
Pomočnica ravnatelja Aleksandra Horvat aleksandra.horvat@vitakraigherja.si 059 338 147
Poslovna sekretarka Anja Egelič tajnistvo@vitakraigherja.si 01 23 17 440
Računovodstvo

Lilijana Kocjan

Romana Zamernik

racunovodstvo@vitakraigherja.si 059 338 145
Svetovalna služba

Darja Progar

 

Sanja Sever

darja.progar@vitakraigherja.si

 

sanja.sever@vitakraigherja.si

059 338 148

 

059 338 144

Izvajalke DSP

Barbara Feguš

Aleksandra Hrovat

barbara.fegus@vitakraigherja.si

 

aleksandra.hrovat@vitakraigherja.si

059 338 143

 

 

Urška Kolednik

Despina Mehandjiska 

urska.kolednik@vitakraigherja.si

 

despina.mehandjiska@vitakraigherja.si 

Katarina Koprivnikar Grošelj katarina.koprivnikar-groselj@vitakraigherja.si
Mojca Šmid mojca.smid@vitakraigherja.si
Knjižničarka Ivana Tutuš ivana.tutus@vitakraigherja.si 059 338 149
Organizator informacijske dejavnosti Matjaž Pucelj matjaz.pucelj@vitakraigherja.si
Vodja šolske prehrane Igor Kuzmič prehrana@vitakraigherja.si 059 338 142
Kuhinja Sebastjan Novšak prehrana@vitakraigherja.si

01 43 21 081

040 363 144

Zbornica: 01 43 14 251
Kabinet za šport: 059 338 146
Kabinet 2. triletje: 059 338 141

 

 

Razredna stopnja

RAZRED Učitelji  Elektronski naslov
1. A Jasmina Balažič jasmina.balazic@vitakraigherja.si
Maja Slapnik maja.slapnik@vitakraigherja.si
Nina Mikolič nina.mikolic@vitakraigherja.si
1. B Anja Čemažar anja.cemazar@vitakraigherja.si
Karmen Zaletel karmen.zaletel@vitakraigherja.si
2. A Barbara Šešek barbara.sesek@vitakraigherja.si
2. B Nataša Cimperman natasa.cimperman@vitakraigherja.si
2. C Melita Žajdela melita.zajdela@vitakraigherja.si
3. A Vesna Rozman Klasinc vesna.rozman-klasinc@vitakraigherja.si
3. B Katja Jurančič katja.jurancic@vitakraigherja.si
3. C Urška Hlupič urska.hlupic@vitakraigherja.si
4. A Maja Koritnik maja.koritnik@vitakraigherja.si
4. B Klara Vester klara.vester@vitakraigherja.si
4. C Tina Smodiš tina.smodis@vitakraigherja.si
5. A Vida Kotnik vida.kotnik@vitakraigherja.si
5. B Sanja Rehar sanja.rehar@vitakraigherja.si
5. C Tomo Lastrič tomo.lastric@vitakraigherja.si
TJA Alenka Planinšič Jerman alenka.planinsic-jerman@vitakraigherja.si
TJA Nataša Svetek natasa.svetek@vitakraigherja.si

 

Predmetna stopnja

Učitelj Predmet Elektronski naslov
Andreja Dolenc 8.a, ŠPO andreja.dolenc@vitakraigherja.si
Ivana Đurović 9.b, TJA ivana.djurovic@vitakraigherja.si
Luka Gobec ŠPO, NIP, IP luka.gobec@vitakraigherja.si
Darja Grm 7.a, GUM, IP darja.grm@vitakraigherja.si
Maja Grošičar 7.c, ZGO, DKE maja.grosicar@vitakraigherja.si
Zdenka Habjanič Lazarevič NIP, IP zdenka.habjanic-lazarevic@vitakraigherja.si
Urša Jeran 7.b, GEO, IP ursa.jeran@vitakraigherja.si
Ingrid Keber 6.a. KEM, IP ingrid.keber@vitakraigherja.si
Jana Koruza DKE jana.koruza@vitakraigherja.si
Denisa Kuduzović 9.c, MAT, TIT denisa.kuduzovic@vitakraigherja.si
Igor Kuzmič 9.a, NAR, BIO igor.kuzmic@vitakraigherja.si
Tanja Petrović ŠPO tanja.petrovic@vitakraigherja.si
Katja Pičinin SLJ katja.picinin@vitakraigherja.
Suzana Poženel 8.c, TJA Suzana.pozenel@vitakraigherja.si
Lana Sattler SLJ  lana.sattler@vitakraigherja.si
Andreja Štor 8.b, MAT andreja.stor@vitakraigherja.si
Primož Trček MAT, FI primoz.trcek@vitakraigherja.si
Marjana Trstenjak Kuklec LUM, IP marjana.trstenjak@vitakraigherja.si
Mitja Vöröš MAT  mitja.voros@vitakraigherja.si
Elizabeta Vovko 6.b, SLJ beti.vovko@vitakraigherja.si

 

Oddelki podaljšanega bivanja

Učitelj Elektronski naslov
Maja Slapnik maja.slapnik@vitakraigherja.si
Jurij Verč jurij.verc@vitakraigherja.si
Jana Koruza jana.koruza@vitakraigherja.si
Marjana Trstenjak Kuklec marjana.trstenjak@vitakraigherja.si
Nataša Svetek natasa.svetek@vitakraigherja.si
Luka Gobec luka.gobec@vitakraigherja.si
Katarina Žnidaršič katarina.znidarsic@vitakraigherja.si
Karmen Zaletel karmen.zaletel@vitakraigherja.si
Nina Mikolič nina.mikolic@vitakraigherja.si
Ferry Stepančič ferry.stepancic@vitakraigherja.si
Sanja Sever sanja.sever@vitakraigherja.si
Marisol Lango marisol.lango@vitakraigherja.si
Dostopnost