Govorilne ure

Govorilne ure

POPOLDANSKE GOVORILNE URE

Popoldanske govorilne ure vsak 1. četrtek v mesecu:

        1. – 3. razred ob 16.30

        4. – 5. razred ob 17.00

        6. – 9. razred ob 18.00 uri

 

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE UČITELJEV

UČITELJ POUČUJE TERMIN
JASMINA BALAŽIČ RP, 1. a petek, 7.30 – 8.15
NATAŠA CIMPERMAN RP, 2. b torek, 11.15 – 12.00
ANJA ČEMAŽAR RP, 1. b torek, 9.10 – 10.55
ANDREJA DOLENC ŠPO, 8. a četrtek, 10.25 – 11.10
IVANA ĐUROVIĆ TJA, OPB, 9. b ponedeljek, 11.15 – 12.00
LUKA GOBEC ŠPO, IP, NIP ponedeljek, 11.15 – 12.00
DARJA GRM GUM, IP, OPZ, MPZ, 7. a petek, 9.10 – 9.55
MAJA GROŠIČAR ZGO, DKE, 7. c četrtek, 9.10 – 9.55
ZDENKA HABJANIČ LAZAREVIČ IP, NIP petek, 12.05 – 12.50
URŠKA HLUPIČ RP, 3. c sreda, 9.10 – 9.55
URŠA JERAN GEO, IP, 7. b petek, 10.25 – 11.10
KATJA JURANČIČ RP, 3. b petek, 10.25 – 11.10
INGRID KEBER KEM, IP, 6. a sreda, 10.25 – 11.10
KATARINA KOPRIVNIKAR GROŠELJ DSP četrtek, 9.10 – 9.55
MAJA KORITNIK RP, 4. a ponedeljek, 10.25 – 11.10
JANA KORUZA DKE, OPB ponedeljek, 12.05– 12.50
VIDA KOTNIK RP, 5. a torek, 9.10 – 9.55
DENISA KUDUZOVIĆ MAT, TIT, 9. c ponedeljek, 10.25 – 11.10
IGOR KUZMIČ NAR, BIO, 9. a četrtek, 10.25 – 11.10
TOMO LASTRIČ RP, 5. c sreda, 10.25 – 11.10
TANJA PETROVIĆ ŠPO četrtek, 10.25 – 11.10
KATJA PIČININ SLJ petek, 11.15 – 12.00
ALENKA PLANINŠIČ JERMAN TJA – RP četrtek, 10.25 – 11.10
SUZANA POŽENEL TJA, 7. c petek, 11.15 – 12.00
SANJA REHAR RP, 5. b torek, 9.10 – 9.55
VESNA ROZMAN KLASINC RP, 3. a sreda, 11.15 – 12.00
LANA SATTLER SLJ, OPB torek, 11.15 – 12.00
MAJA SLAPNIK RP 1. a, OPB torek, 8.20 – 9.05
TINA SMODIŠ RP, 4. c sreda, 8.20 – 9.05
FERRY STEPANČIČ OPB ponedeljek, 10.25 – 11.10
NATAŠA SVETEK TJA, OPB ponedeljek, 12.00 – 12.45
BARBARA ŠEŠEK RP, 2. a ponedeljek, 11.15 – 12.00
ANDREJA ŠTOR MAT, 8. b petek, 10.25 – 11.10
PRIMOŽ TRČEK MAT, FI torek, 10.25 – 11.10
MARJANA TRSTENJAK KUKLEC LUM, IP četrtek, 9.10 – 9.55
JURIJ VERČ OPB sreda, 12.00 – 12.50
KLARA VESTER RP, 4. b četrtek, 9.10 – 9.55
MITJA VOROŠ MAT, IP četrtek, 9.10 – 9.55
ELIZABETA VOVKO SLJ, 6. b sreda, 8.20 – 9.05
MOJCA ZUPANČIČ DSP torek, 9.10 – 9.55
MELITA ŽAJDELA RP, 2. c ponedeljek, 10.25 – 11.10
KATARINA ŽNIDARŠIČ OPB ponedeljek, 12.00 – 12.45
Dostopnost