Nakup novih knjig v šolski knjižnici

Nov 28, 2023 | Obvestila

Dragi učenci, starši in učitelji,

z veseljem vas obveščamo, da smo s sredstvi šolskega sklada obogatili knjižnično zbirko naše šolske  knjižnice. Tako boste na knjižnih policah lahko izbirali kar med 30 novimi naslovi večinoma leposlovnih del.

Z raznolikim naborom novih knjig bomo tako zadostili različnim bralnim okusom, istočasno pa spodbudili radovednost učencev. Prav knjižne novosti  pripomorejo k spodbujanju bralne kulture med posamezniki.

Hvala vsem, ki ste pripomogli k nakupu  in nam tako pomagali ustvariti še bolj navdihujoče okolje za učenje in raziskovanje ob knjigah.

»V knjigah najdemo potovanje brez premikanja, pustolovščine brez tveganja in življenja brez omejitev. Branje je čarovnija, ki odpira vrata v neskončne svetove.« (Neznani avtor)