Obisk tujih učiteljev

Dec 1, 2022 | Dogodki, prispevki

V sklopu mednarodnega projekta Erasmus+ Green Europe sta nas dne 28. in 29. novembra obiskali dve osnovnošolski učiteljici iz Dunaja. Z izvedbo t.i. senčenja pri pouku (job shadowing) sta se avstrijski učiteljici seznanili z načinom poučevanja na naši šoli. Hkrati je bila to priložnost za naše učitelje, da se seznanijo z načinom dela v avstrijskih osnovnih šolah in si izmenjajo pedagoške izkušnje.

Lia, Tia in Tibor iz 9.C razreda so za to priložnost pripravili predstavitev o dr. Vitu Kraigherju v angleškem jeziku. Gostujoči učiteljici sta bili navdušeni!

Skupaj s preostalimi avstrijskimi učitelji, ki so obiskali nekatere ljubljanske osnovne in srednje šole, sta dunajski učiteljici dvodnevni obisk zaključili s sprejemom v Mestni hiši.

Suzana Poženel

vodja obiska tujih učiteljev